Товар хорошої якості, за маленькі гроші,,, Але були але проблеми з доставкою, я відразу оплатила товар на сайті Prom, ua, і доставку через Приват 24,,,,,, Але, потім виникли проблеми забрати товар,,, в результаті переплатила трохи,(кошти за переплату,обіцяли повернути протягом 10 днів, Чекаю), щось наплутали при відправці ,Будьте готові до форс мажору!!! Якби не це, було би все відмінно!!!
Класно. супер.
Швидке обслуговування, відправили одразу і все вчасно отримала. Контейнери саме такі як треба були.
Дякую! Буду звертатись ще!