Хочу доповнити після використання даної тканини. Коли розкладали по полуниці ,рвалось дуже легко. А після пари тижнів що лежала ця тканина на полуниці її можна взяти в руку,розтерти і вона розтвориться в руках безслідно. Не варто витрачати на неї гроші. Купіть краще дорожчу,якіснішу. А ще її не було 50м в рулоні. Ми купували у іншого продавця агротканину чорну,теж 50м то усю її накрити цим білим не вистачило.