Все ок
Доброго вечора!
Замовлення отримала, дуже задоволена.
Товар якісний, все чудово.
Дякую вам за вашу працю, швидке оформлення замовлення та доставку.
Бажаю вам всього найкращого.
Доброго дня шановний Вячеслав.
Наша компанія приносить свої вибачення за затримку в відправленні вашого замовлення.
Справа в тому що ми являємось виробниками цих виробів ,і в процессі виробництва виникають іноді форс мажорні обставини ,такі як зникнення єлектричної напруги ,через що процес нажаль іноді затримується , про що ми вас попереджали при прийняття замовлення.
Приносимо свої вибачення що вам довелося почекати ,будемо надалі намагатись якось вирішити ці питання з аварійними відключеннями єлектричної напруги.
З повагою менеджер магазину Сергій .
Товара нет в наличии, а предлагается то что уже вам не надо
Шановна Лариса.
Вибачаемось за непорозуміння щодо вашого замовлення .
Вами було зроблено замовлення о 20:00 ,коли вже склад був зачинений ,а по остатку в базі цьго товару вже не було в ноявності ,така як залишки оновлюються раз в сутки переважно зранку .
Ми запропанували вам декілька подібних варіантів ,або дочекатися ранку ,коли відкриється склад щоб подивитись наявність цього товару ,і вам зателефонувати зранку .
Ви не стали чекати до ранку а просто скасували своє замовлення .
Приносимо свої вибачення ,якщо доставили вам неудобства ,але є чіткий графік работи магазину який привязаний з роботою основного складу ,де ми на місці вже узнаємо про наявність товару .