Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).
Все обумовили по вайберу. З товаром все гаразд. Запаковано добре . Дякую.
Ок!
Все обумовили по вайберу. З товаром все гаразд. Запаковано добре . Дякую.